کابینت کلاسیک(ممبران)-وکیوم-روکش pvc-کابینت مدرن

کابینت ممبران(کلاسیک)

کابینتهایی که چهار چوب ساختاری انها قابل رویت است ودربهای انها معمولا طرحی برجسته دارند و حس زیبایی و شاید هم سلطنتی خاصی را به اشپزخانه می بخشند.

بارزترین مشخصه کابینت کلاسیک خلق فضای صمیمی و نوستالوژیک اشپز خانه است به این صورت که نهایتا اشپزخانه ای تمام چوب را برای شما تداعی میکند.

دربها و تاج ابزار خورده متنوع ” سر ستون های منبت کاری شده و یک نمای تاریخی مشخصه اصلی کابینت های کلاسیک است که همچنان پرطرفدار است.

کابینتهای کلاسیک ظاهری شلوغ و سنتی دارندوبایدتاج و زیر چراغ و پا خور حجیمی داشته باشد و فقط در رنگهای مات موجود می باشد.

در کابینت کلاسیک میتوان از رنگهای سفید و هم خانواده قهوه ای یک نمایش چوبی کامل ساخت .

اصالت این سبک در گذشته و در همان روز هایی است که مطبخ فقط غذا طبخ میشد.

کابینتهای مدرن و هایگلاس و ملامینه و… کاملا منظم و خلوت میباشند.

معمولا تاج و زیر چراغ ندارند و در رنگ بندی های مات و براق موجود میباشد.قطعات اضافه ندارند و در کار فقط با قطعات مسطح و تخت مواجه هستیدو رنگهای پیشنهادی میتوان ساده و فانتزی با بافتهای صنعتی را نام بردو از جمله ویژگی های کابینت مدرن این است که هر روز در حال تغییر است و اینکه به اینده متمایل است.

در اینجا میخواهیم که نحوه تولید کابینت کلاسیک راتوضیح دهیم.در ابتدا بعد از انکه نقشه مورد تایید مشتری قرار گرفت و تعداد ورق mdf مورد نیاز حساب شد پس از خرید ورقها در کارخانه  با دستگاه کات برش میخورد و بعد از ان با دستگاه cnc طرح مورد نظر را روی ام دی اف در می اوریم وسپس در اخر با دستگاه وکیوم روی ان pvc میشود.

کابینت کلاسیک یا ممبران با صفحه کورین بسیار زیبا و شکیل به نظر میرسد.

در ابدیس چوب طراحی و مشاوره به صورت رایگان انجام میشود.