دکوراسیون اداری

دریک فضای اداری محدود،دکوراسیون-اداری محیط کاریتان میتواند بیانگر ویژگی ها، کمبود ها و قابلت ها ی شما باشد.وسائل موجود روی میز کارتان ویا موارد دیگری که روی دیوار قرار گرفته اند، هرکدام نشانه ای از شخصیت شما می باشند. به منظور افزایش دقت و تمرکز درباره کاری که در دست انجام دارید ویا پیغامهایی که میبایست ارسال شوند، فضای کارتان را بوسیله یادداشتهای یاآوری شلوغ تر کنید.
قدم اول:
وسایل شخصی و غیر اداری خود را در کشو بگذارید. این وسایل میتوانند عکسهای خانوادگی، یادداشتها و… را در بر بگیرند. به فضای اداریتان توجه کنید، مثلا عکسهای بی ربط، تقویم و یا سایر موارد ممکن است باعث شلوغی بیش از حر شوند. میز کارمندی خود را آشفت هو به هم ریخته نکنید. چند وسیله را در داخل فضای پارتیشنی که مربوط به شما است طوری بچینید که محدوده مربوط به خودتان را بوجود آورید. مثلا لیوان، کاغذهای سفید یا پد موس و…
قدم دوم:
وسایل انگیزه دهنده را در معرض دیدتان بگذارید. پوستر های الهام بخش معمولا تصاویری از پیام مدیریتی خاصی می باشند که در روزها لحظات سخت ایجاد انگیزه خواهند کرد. جوایز یا تصدیق های مربوط به کارتان را داخل پارتیشنبچینید، این وسایل موجب ایجاد انگیزه و انرژی شده و همینطور تخصص شما رابه نمایش میگذارد.
قدم سوم:
وسایل تزئینی متناسب دیگری نیزروی میز کار خود بچینید. مثلا گلدانی کوچک و ظریف بر روی میز کارتان منظره مناسبی است. ازیک پیشخدمت جهت منظم کردن کاغذهای اطراف و روی میزتان کمک بگیرید. یک چراغ مطالعه روی میزتان بگذارید تا بتوانید اسنادی که خواندنشان کمی سخت است را نیز بسادگی مطالعه کنید.
قدم چهارم:
بمنظور ایده گرفت از پارتیشن اداری همکاران ویا سرپرست بازدید کنید. نگاهی به دکوراسیون اداری دیگر پارتیشن ها و بررسی چیدمان آنها بسیار مفید و کاربردی است.هدف نهایی بوجود آوردن هرچه بهتر فضایی شخصی و در عین حال اداری بر اساس قواعد دکوراسیون اداری می باشد.

 برای اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره های زیر تماس بگیرید

تلفن واحدفروش : ۴۴۵۳۴۲۰۴-۰۲۱
تماس با مدیریت (یوسفی یار) :
۶۸۰۸۲۱۲–۰۹۱۲
ارتباط با پشتیبانی : ۶۸۸۸۲۱۲-۰۹۳۰

edari1
edari2
edari3
edari4
edari5
edari6
edari7

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *